​​

,נעים להכיר

שמי ענת הדס ואני מעצבת פנים, נשואה ואם לשניים, מתגוררת בגני תקווה.

עזבתי קריירה ארוכת שנים בתחום ההייטק הרפואי בכדי להגשים את  חלומי לעסוק בתחום זה. 

מאז ומתמיד בערה בי התשוקה ליצירה והסתקרנתי לבחון כיצד עם קצת רצון ותשומת לב, חפצים שונים משנים צורה ומקבלים חיים חדשים. בגיל צעיר כבר היה לי ארגז כלים קטן משלי וסייעתי לאבי בעבודות נגרות, צביעה ופרוייקטים שונים. את החוש הטכני, ירשתי ממנו. פרוייקט הדגל המשותף שלנו היה בניית גיטרה חשמלית מתפקדת, מעץ.

 

עוד כנערה חלמתי ללמוד  עיצוב פנים, אך הפרקטיקה ניצחה ורכשתי השכלה בתחום מנהל עסקים ושיווק.

סיימתי תואר ראשון ושני באוניברסיטה בהצטיינות.

 

 

 


 

אני מאמינה שלא משנה באיזו דרך נבחר, יש לשאוף למצויינות וזו מושגת באמצעות עבודה קשה ויסודית ובדגש על ירידה לפרטים. את צורת החשיבה והעבודה הזו אני מיישמת הלכה למעשה בעולם העיצוב.

אחרי שהשלמתי לימודי עיצוב פנים, אני מממשת את נטיית ליבי ועוסקת בתחום בו תמיד התבלטתי ורציתי להתפתח, מתוך תשוקה גדולה לאסתטיקה ומצורך עז להמשיך וליצור באופן מתמיד.  

 

 

 


 

     

                           

 

בחירת  מסלול  עיצוב

בחירת מסלול העיצוב המתאים ביותר בהתחשב בהיקף השינוי הנדרש, במגבלות זמן ובתקציב שהוגדר.

הכרת  ולמידת  הלקוח

תהליך עיצובי נכון, הוא כזה המאפשר לחשוף ולגלות את נטיית ליבם וסגנונם העיצובי של הדיירים.

באמצעות הכוונה נכונה ויצירת מודעות, ניתן לייצר חלל המשקף בצורה מדויקת את אופיים, צורת חייהם, תחביביהם והעדפותיהם של דריו.

בניית  תכנית  עבודה

הגדרת הצרכים, קביעת המטרות, הגדרת תקציב והגדרת מסגרת זמן לתהליך. 

 

בחירת  קונספט  עיצובי

הגדרת הקו העיצובי המנחה לפיו תתבצענה הבחירות השונות והוא החוט המקשר בין כל האלמנטים העיצוביים בחלל כגון גוונים שולטים, טקסטיל, ריהוט, תאורה ועוד.

 

קדימה  לעבודה

הכנת התכניות הנדרשות  (תכנית בנייה, חשמל, אינסטלציה, ריצוף ועוד), הכנת כתב כמויות לקבלנים, בחירת חומרי הגמר ו... מ-ת-ח-י-ל-י-ם!!

ה-"אני  מאמין" שלי

                 

                               

 

 

חשיבות  תכנון  נכון

עיצוב ותכנון מדויק של חלל הם בעלי יכולת לא מבוטלת להביא לרווחת בעלי הבית, להשרות רוגע, אווירה נעימה ושקט פנימי. עיצוב נכון מתחיל בתכנון נכון ותכנון נכון מאפשר יצירה של מרחב נוח, המתחשב באופיים ובצורת החיים של דייריו. יצירת מקומות אחסון נוספים בדרכים יצירתיות הנה הכרחית. 

 

פתרונות  לכל  תקציב

אני מאמינה שלכל חלל יש פוטנציאל להיות נוח, נעים ומעוצב יותר. ניתן להגיע לתוצאה מרשימה מאד גם בתקציבים מוגבלים בעזרת מוטיבציה גבוהה לשינוי, חשיבה מחוץ לקופסא ורצוי - זוג ידיים טובות.

עשה  זאת  בעצמך

בעבודתי אני שמה דגש רב על ניצול, מיחזור וחידוש רהיטים וחפצים קיימים. עבודות "עשה זאת בעצמך"  -D.I.Y   

 "DO IT YOURSELF" תוך הענקת פרשנות חדשה לחפצים ישנים היא קסומה בעיניי, מכניסה הרבה מאד אופי ונשמה לעיצוב הבית ומעניקה ייחודיות לחלל. ניתן להתרשם ולקבל השראה מפרוייקטים מסוג זה אותם ביצעתי בעצמי, תחת הכותרת פרוייקטים באתר זה.

אומנות  הלבשת  הבית

אומנות הלבשת הבית הידועה בכינויה "הום סטיילינג", היא תהליך מרכזי בעל חשיבות רבה בקבלת המוצר המוגמר והיא ההנאה האמיתית. זו המאפשרת להביא לידי ביטוי את אופיים, סגנונם והעדפתם האומנותית של הדיירים.   בחירה נכונה ומדויקת של הרהיטים, גופי תאורה, טקסטיל, אומנות ושכיות החמדה שיעטרו את חללי הבית השונים היא בעלת חשיבות רבה ביצירת חלל ייחודי ויצירת בידול ולא חלל בדוגמת "העתק-הדבק" כפי שניתן לפגוש לעיתים.

 

     

אודות  התהליך